« حاميان ما »

ليست خبرها

برنامه کنفرانس علمی: تازه های تکنولوژیهای تشخیص قبل از تولد بیماریهای ژنتیک

کنفرانس علمی با عنوان "تازه های تکنولوژیهای تشخیص قبل از تولد بیماریهای ژنتیک" در تاریخ 8/27/ 1395 در محل سازمان نظام پزشکی خراسان رضوی برگزار شد. این برنامه با همکاری گروه ژنتیک پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و انجمن متخصصین تک رشته علوم آزمایشگاهی برگزار شد و 50 نفر در آن شرکت داشتند.

ادامه مطلب ←


تشکیل کمیته مشترک برای بررسی آیین‌نامه ” آموزش تکمیلی تخصص علوم آزمایشگاهی”

تشکیل کمیته مشترک برای بررسی آیین‌نامه " آموزش تکمیلی تخصص علوم آزمایشگاهی"
دبیر شورای عالی علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی وزارت بهداشت، تشکیل کمیته مشترک مرکب از گروه‌های ذینفع علوم آزمایشگاهی در این وزارتخانه را بهترین راه‌حل موضوع حق فنی آزمایشگاه دانست و گفت: در حال حاضر این کمیته مشترک تشکیل شده ولی هنوز به دیدگاه واحدی برای داشتن حق فنی آزمایشگاه توسط اساتید علوم پایه پزشکی دست نیافته‌است.

ادامه مطلب ←


گزارش ایسنا در مورد پیگیری روند اجرای قانون آموزش تکمیلی تخصص علوم آزمایشگاهی

عدم اجرای قانون " امور دارویی و آزمایشگاهی" مصوب سال 67 مجلس شورای اسلامی،‌همواره اعتراض بسیاری از دانشجویان و اساتید تک رشته‌ای علوم پایه را همراه داشته است. پیگیری اجرای این قانون موجب شد در دولت نهم آیین‌نامه "اجرای دوره‌های آموزشی تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی" با کمک 20 نفر از اساتید صاحب نظر رشته‌های علوم پایه تدوین و برای اجرا به دانشگاه‌های علوم پزشکی ارسال شود. اما اجرای این آیین‌نامه بیش از 4 سال است که در دانشگاه‌ها متوقف شده و اجرای مجدد آن نیازمند امضای وزیر بهداشت است. ادامه مطلب وبگاه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

ادامه مطلب ←راه اندازی وبسایت انجمن متخصصین تک رشته علوم آزمایشگاهی

وبسایت انجمن متخصصین تک رشته علوم آزمایشگاهی در حال آماده سازی و افزودن اطلاعات می باشد.
پیشاپیش پوزش ما را به خاطر کاستی های موجود در وبسایت بپذیرید و پیشنهادات خود را به آدرس پست الکترونیک info@iascl.ir ارسال فرمایید.
با تشکر

ادامه مطلب ←